Chalupa Deštná Lipovka
Chalupa Lipovka ubytování Deštná Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -7 °C
Vítr: 10 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Chalupa Lipovka / Deštná

Pokud se chystáte na aktivní dovolenou na kolech, nebo si chcete prostě jenom odpočinout, tak je tu pro hosty nově zrekonstruovaná chalupa v Jižních Čechách v klidné vesničce Deštná.

V klidném prostředí na rozhraní okresů Tábor, Jindřichův Hradec a Pelhřimov, které nabízejí mnoho památek a kulturních akcí.

Ubytování:
Hosté kteří se ubytují v chalupě Lipovka v Deštné mají k dispozici celkem 6 lůžek. Hosté mohou využívat obývací pokoj, který disponuje krbem, televizí a postelí pro 2 osoby. Dále je pak k dispozici koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. V chalupě Lipovka v Deštné jsou dále hostům k dispozici 2 ložnice z toho jedna má lůžka pro 3 osoby a druhá ložnice s lůžkami pro 2 osoby.

Gastronomie:
Hosté chalupy Lipovka v Deštné mají k dispozici kuchyňskou linku se základním příslušentvím jako je sporák, mikrovlná trouba, varná konvice a chladnička. V kuchyni se nachází lůžko pro 1 osobu.

Pokud by hosté dostali chuť na tradiční českou kuchyni mohou zajít do hospůdky na venici. 

Služby:
Při východu slunce se můžete podívat do lesa se svými psími miláčky, jestli už rostou houby a k večeru pak grilovat v tiché zahradě.

Tip na výlet:
Hosté chalupy Lipovka v Deštné by měli navštívit zámek Červená Lhota, rozhlédnout se po kraji ze zříceniny Choustník a nebo se třeba po úzkokolejce vydat na romantický výlet z Kamenice nad Lipou do Jindřichova Hradce.
Chalupa Deštná Lipovka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenChalupa Deštná Lipovka - K hotelu přísluší parkovištěChalupa Deštná Lipovka -  je k dispozici letní terasaChalupa Deštná Lipovka - Televize umožňuje příjem satelitních programůChalupa Deštná Lipovka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChalupa Deštná Lipovka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouChalupa Deštná Lipovka - Pokoje jsou vybaveny televizorem